Protože plísně jsou opravdu problematickou záležitostí, nabízíme její odstraňování v naší firmě Mytí, čištění zdí a fasád Praha. Bohužel k vytvoření plísně stačí mnohem méně, než si většina lidí uvědomuje, takže není divu, že má čím dál více domácností problémy s plísní. Lidé by kupříkladu měli vědět, že není dobré nevětrat. Vypařená voda se pak totiž začne srážet a vytvářet podmínky pro plísně.

Černá plíseň na zateplené fasádě po čase může proniknout kolem oken a větracími a izolovanými otvory do interiérů a to je velmi závažná výstraha

Vlhký teplý vzduch v domácnosti se musí pokud možno všechen vyměnit za chladný „suchý“ vzduch obsahující málo vlhkosti. Touto výměnou vzduchu dosáhneme i odvodu škodlivin obsažených v původním vlhkém teplém vzduchu. Před větráním mají v sobě naakumulované teplo zdi a zařizovací předměty v domácnosti. Rychlým větráním se nestačí naakumulované teplo ze zdí a zařizovacích předmětů podstatným způsobem odčerpat.

Jednoduše řečeno, když si otevřete dvě okna na tři minuty a myslíte si, že máte vyvětráno, tak tomu tak není. Ale bohužel, mnohdy ani větrání nemusí přinášet kýžené výsledky a plíseň se může vytvořit i tak. Takže je pochopitelně lepší si zajistit účinnou prevenci. Plíseň se také může vyskytovat na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější.

Takže když uvidíte, že se na jakékoli části vašeho domu tvoří plíseň, je potřeba ji nejen odstranit na daném místě, ale zajistit si i prevenci ideálně v celém domě, protože už víte, že se plíseň na vašem domě může tvořit. Naší poslední zakázkou bylo odstraňování plísní v domácnosti, kde jeden z členů rodiny trpěl lupenkou, takže se o to museli rychle postarat, protože plíseň jeho stav velmi zhoršila. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích problémů zbavit a jak odstranit plíseň, je chytrý nátěr – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví.

Je to účinný prostředek jak se zcela zbavit plísně, ale nesmíme zapomenout na podmínku číslo jedna, že pokud neodhalíme příčinu a vznik vlhkosti, ani tento inteligentní nátěr není všemocný a bude postupně v čase rezistentní plísní překonán. Tedy najděme a odstraňme vlhkost, skutečnou živnou půdu pro život a existenci plísně a pak super nátěr bude pomáhat a v zárodku ničit a lehce se vypořádávat ze spory jako výsadkovými oddíly, kteří neustále hledají místa, kde by uskutečnily výsadek.