VÝŠKOVÉ PRÁCE

 

Firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ BRNO nabízí pro své zákazníky komplexní služby širokého spektra a to i služby umývání a čištění ve formě výškových prací. Provádíme nejen klasické umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách, ale také čištění fasád u vysokých budov. Pro lehce přístupná místa používáme teleskopické tyče o délce až 9m , výškové práce provádíme pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky. Vždy se snažíme uskutečnit ta nejrychlejší a nejekonomičtější řešení v provedení zakázky.

Pro výškové práce máme tým profesionálních pracovníků, kteří jsou pro tuto práci odborně vyškoleni. Náš tým horolezců má certifikace a školení dle platné vyhlášky § 134 odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a zdraví při práci. Svou profesi provádějí již řadu let a striktně dodržují bezpečnost práce. Pro výškové práce využívají své zkušenosti a jsou schopni řešit práce ve výškách, které jsou pro jiné firmy neřešitelné. Výškové mytí oken, fasád, konstrukcí jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

Čištění a natírání fasád ve výšce

Naše firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ BRNO. Vám nabízí spoustu služeb, které Vám usnadní práci a ušetří čas. Čistíme fasády, omítky a pláště budov, tmelíme a drobně opravujeme fasády a omítky, provádíme malby a výmalby kvalitními fasádními barvami, aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií po celém území ČR.

Nejsteli spokojeni s fasádou na Vašem objektu, nejefektivnější řešení je ji vyčistit a vrátit ji nový vzhled. Jsme schopni Váš dům nebo jakýkoliv jiný objekt kompletně zbavit jakéhokoliv znečištění na zdech jako jsou skvrny od barev, organická nečistota a graffiti. Pokud se jedná o znečištění graffiti, více se dozvíte v sekci odstraňování graffiti. Jedná-li se o běžné znečištění umýváme fasády VE VÝŠCE ručně od 44 Kč/m², při sylnějším znečištění čistíme vysokotlakou pistolí za použití aktivní čistící složky Flamil super 3 VE VÝŠCE od 64 Kč/m².

Pokud se objeví skvrny, které nejde odstranit normální cestou, doporučujeme opravu fasády nanesením vhodné barvy VE VÝŠCE od 290 Kč/m². Opravy fasád provádíme kvalitními fasádními barvami od firmy Weber. Jestliže se na Vašem objektu potýkáte s častými problémy se znečištěním graffiti nebo jinými druhy znečištění, nabízíme Vám praktické řešení s antigrafitovým nátěrem. Podívejte se prosím do sekce antigraffiti, najdete tam více o ochraně fasád a prevenci před graffiti.

Čištění fasád dostupných ze země

Čištění fasád provádíme tryskáním a mytím fasád, stěn, průčelí, portálů a plášťů budov, hal, průmyslových hal, sendvičových plášťů, plechových stěn a opláštění. Dále zajišťujeme čištění betonových stěn, prosklených stěn, polykarbonátových stěn, luxferových a copilitových stěn, zámkových dlažeb, dlažeb a obkladů, chodníků, předokenních žaluzií, slunolamů a ocelových konstrukcí. Čištění provádíme mytím, tlakovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex.

Používáme také metodu čištění pískováním, pískováním granitem, pískováním lehkými abrazivy – vlašskými ořechy, pískováním speciální pískovačkou W/125 s řiditelným tlakem. Pískování je použitelné na pískování a restaurování soch, historických objektů, na pískování citlivých přírodních materiálů, pískovce, vápence, opuky, travertinu, teraca. Pískování interiérů a exteriérů budov, krovy, stropy, vše zašlé, fasády a pláště budov.

Při odstraňování graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem je třeba zdůraznit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %. Postupuje se tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetře danou fasádní barvou. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstraňování graffiti z neošetřených povrchů můžeme odstranit i barvu fasády. Jsme schopni zajistit 90% shodu barvy nátěru se stávající barvou fasády a natření jakkoliv velkých ploch, i ve výškách.

Při částečném natírání fasády, například zatírání stínu po odstraňování graffiti musíte brát v potaz znečištění zbylé části objektu – vždy to bude vidět. Používáme kvalitní barvy firmy Weber se širokým výběrem barevných odstínů splňující aktuální architektonické požadavky a moderní technologie. Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměře jako nátěr, pokud není jiná domluva).

Postavební úklid

Naše služby zahrnují i většinu druhů postavebního úklidu. Zbavíme prostory prachu po řemeslnících a nečistot po malování, důkladně umyjeme všechny skleněné plochy a jiné omyvatelné povrchy, strhneme polepy, nakonec hloubkově vyčistíme, popřípadě i navoskujeme podlahu. V těchto činnostech má náš tým kvalitní zkušenosti zejména z nákupních center, kde našim klientům tyto služby poskytujeme pravidelně po rekonstrukcích nebo před otevřením nové provozovny. Firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ BRNO disponuje dostatečným počtem kvalifikovaných pracovníků, proto pro nás není problém zajistit rychlý úklid jakkoliv rozsáhlých prostor a kdekoliv na území Čech a Slovenska.

Další činnosti firmy ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ BRNO:

Provádíme tepování a strojové čištění koberců, strojové čištění podlah, voskování podlah, ruční tepování čalouněného nábytku, sedacích souprav, matrací, postelí, mytí a čištění oken a výloh, dále mytí a čištění oken a prosklených ploch. Sundání, stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí všech polepů, lepidel, silikonů, barev po přestavbách a rekonstrukcích prodejen a provozoven v obchodních centrech a na ulicích měst. Stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí folií, ochranných folií, samolepek, bannerů, reklamních polepů a polepů akcí.

Oškrábání a vyčištění barev a silikonů po rekonstrukcích výloh a zbytků lepidel po stržených polepech, foliích, polepech reklam a polepech akci korundovými žiletkami. Mytí a čištění oken, výloh a prosklených ploch po malování, řemeslech, malířích, rekonstrukcích, stavbě, přestavbě, výměně skel a výloh, před otevřením provozovny, při otevření nové provozovny a obchodu. Mytí a čištění oken v domácnosti, ve firmě, v obchodě, provozovně, v bytě, na domě a v rodinném domě. Umývání a čištění plastových oken, kastlových oken, balkonových oken, ventilaček, střešních oken, neotvíratelných oken, skleněných stěn, výtahů, kanceláří, garážových vrat. Servisní mytí a čištění oken a výloh.

Jednorázové mytí a čištění oken a výloh. Nárazové mytí oken, výloh, log, poutačů, vývěsních štítů, mříží, rolet, žaluzií, venkovních předokenních žaluzií, zrcadel, zrcadlových stěn, reklam, solárních panelů, výloh provozoven obchodních center. Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.

výškové práce