ČIŠTĚNÍ PODLAH

Strojové čištění podlah

Naše firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ BRNO nabízí široký okruh úklidových prací, které provádíme profesionálně s týmem proškolených odborníků. Do naší specializace spadá hloubkové strojové čištění podlah. Myjeme a čistíme dlažbu, mramor, linoleum, marmoleum, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, kamenné podlahy atd. Podlahy čistíme s moderními stroji tzv. strojovou metodou, na které můžeme použít nástavec držák padů nebo silonový kartáč.

Po precizním vyčištění podlah, všechny nečistoty vysajeme vysokotlakým turbo vysavačem. Tímto nejefektivnějším postupem dosáhneme maximálního vyčištění podlah. Metodou strojového čištění podlah získají vaše podlahy nový vzhled. Naše firma přistupuje individuálně ke každé zakázce a s námi se dohodnete na malém i na velkém úklidu. Naši zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní a odborně proškoleni pro práci s chemií. Při strojovém čištění podlah postupujeme tak, že podlahu nejprve kvalitně vydrhneme a vykartáčujeme roztokem vody s chemií. U tvrdých znečištěných podlah je velice důležité zvolit správné složení chemie, jejíž výběr je od nejslabší k silnější, tak aby splnila požadovanou reakci svou účinnou složkou. Na všechna generální a hloubkové čištění používáme zásaditou chemii.

Pouze na úklid po stavebních činnostech a rekonstrukcích je využita kyselá chemie, která dokonale odstraní všechny vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků z podlah. Pro jiné strojové čištění podlah se tato kyselá chemie nehodí, jelikož je velmi agresivní a citlivé podlahy může poškodit. Kvalitně provedené strojové čištění podlah je zajištěno samotnou váhou kotoučového stroje, který k tomuto hloubkovému vyčištění podlah používáme. Váha tohoto jednokotoučového stroje se blíží 40 kg na cca 40 cm průměr kotouče a na jeho hlavu je možné ještě přidat závaží o hmotnosti 10-15 kg.

Při strojovém čištění podlahy postupujeme tak, že podlahu nejprve kvalitně vydrhneme a vykartáčujeme roztokem vody s chemií. V následujícím kroku roztok s navázanými nečistotami odsajeme pomocí hubice s gumovými lemy. Tato hubice je napojena na vysoce výkonný vysavač cca 2400 W, který dokáže velmi kvalitně odsát veškerou nečistotu. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku. Na závěr čištění, podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme ji proschnout. Tímto je strojové čištění podlah u konce a podlaha je dokonale vydrhnuta a čistá.

Voskování podlah

Naše firma při strojovém čištění podlah zajišťuje také zakonzervování podlahy tzv. fluataci prostřednictvím průmyslového polymeru (vosku). Doporučujeme podlahu ošetřit voskem, a to z důvodu, že mnohem lépe se udržuje, její životnost se prodlouží a zabrání se hlubšímu znečištění. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk. Vosk musíme do podlahy vetřít 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, proti-skluz. Používáme kvalitní německý pololesklý vosk – odolný polymer s dlouhou životností.

Další profese mezinárodní firmy ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ BRNO:

Svým zákazníkům nabízíme i řadu jiných služeb jako je odstranění staré vosku z podlahy nebo strojové hloubkové čištění, tepování koberců, strojové čištění čalounění. Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch.

Na okna nanášíme nano-impregnaci tzv. nešpinavou úpravou, kterou aplikujeme na skla pomocí technologie GlasProtect. Tato hydrofobní impregnace je obzvláště vhodná pro okna se špatnou dostupností. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklidy po stavebních činnostech nebo úklidové práce ve výškách. Jsme schopni odstranit a vyčistit graffiti nebo nanést antigraffitovou ochranu.

Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG. Další metodou čištění je pískování, kterou používáme pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny apod. Klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb a rychlost realizace zakázek. Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte na telefon.

podlahy přípravky