MYTÍ OKEN

 

Naše úklidová firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ BRNO se dlouhodobě specializuje na kompletní mytí, čištění, leštění skleněných ploch včetně jejich impregnace. Klademe důraz na odborně provedené úklidové práce a spokojenost klientů. Používá moderní techniku a účinné a zároveň šetrné čistící značkové prostředky, zaměstnáváme spolehlivé zaměstnance. Za své zaměstnance ručíme, jak za jejich odbornost a profesionalitu, tak za jejich spolehlivost a důvěryhodnost. Zaměřujeme se také službu mytí oken a jejich závěrečné leštění ve výškách.

Mytí ve výškách

Práci ve výšce provádíme pomocí horolezecké a slaňovací techniky, nebo z hydraulických ramen montážních plošin. Realizujeme také čištění rolet, lamel, žaluzií a markýz. Markýzy čistíme buď plastové i látkové. Nejsložitější čištění markýz je čištění látkových markýz. Obtížnost při práci s látkovými markýzy spočívá v silném znečištění. Metoda čištění je podobná jako při strojovém čištění koberců. Postup čištění u markýz je nutné opakovat a to 3x až 4x, a od toho se také odvíjí cena, která se v průměru pohybuje 90 Kč/m².

Rádi Vám zajistíme po dohodě impregnaci látkových markýz. K tomuto používáme chemii, kterou odebíráme přímo od výrobců markýz. Proč zákazníkovi doporučujeme impregraci látkových markýz? Z jednoduchého důvodu, ošetřená látka impregnací je ochráněna před dešťovou vodou tzn. je téměř nepromokavá, zamezení se vzniku výkvětů, zabrání se vzniku mikrotrhlin – to vše s dlouhodobými účinky. Další služeby mytí, čištění a leštění oken, jsme schopni zajistit kdykoli po celý rok.

Před mytím oken a výloh Vám odstraníme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch. Pro naše zákazníky myjeme, čistíme a leštíme běžně znečištěná okna nebo okna, silně znečištěná například po malířích, řemeslnících po stavbě nebo rekonstrukcích. Mytí a čištění oken realizujeme tzv. trikem suchého leštění. Nikdy k naší práci nepoužíváme leštící přípravky. Očištěnou plochu necháme proschnout a následně leštíme na sucho čistou bavlněnou plenou.

Další služby firmy ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ BRNO:

Dále odborně provádíme hloubkové strojové čištění koberců a strojové čištění podlah. Mezi podlahy, které můžeme strojovou metodou čistit patří: dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy. Zabýváme se dále voskováním podlah, odstraňováním graffiti nebo nanášíme ochranu u graffiti aj. Vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Neváhejte nás vyzkoušet i Vy. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Kontaktujte nás na telefon. Do druhého dne Vám zpracujeme náš finanční návrh.

mytí oken