Je sice pravda, že s podlahami je méně práce než s koberci a není nutné jejich čištění věnovat tak velkou péči jako u koberců. Jenže někdo to nechá zase dojít do extrému a čistí ji pouze vodou. A nebo ještě hůře ji čistí nekvalitními kartáči, které ničí povrch podlahy. A proto je dobré ji čistit metodou, která je šetrná a zároveň účinná. A tou je strojové čištění, které v naší firmě Čištění podlah Praha nabízíme. Nejlepší bude ukázat si to například. Naposledy jsme čistili podlahy v jedné zmrzlinárně, kde majitelé s jejím stavem už nebyly spokojení.

Umývání betonových podlah a dlažeb v Praze

A protože se jim to nedařilo vyčistit podle jejich představ, obrátili se na nás a my se už o vše postarali. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme.

Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt.

Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Jsme rádi, že se nám povedlo vyčistit podlahu podle představ našich klientů a stali se našimi pravidelnými zákazníky. Není lepší vizitka pro firmu než spokojený zákazník. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže se neváhejte odkudkoli, rádi vám pomůžeme. Pro více informací se podívejte na naše webové stránky A SERVIS LIPKA.