Nějak jsem se smířil s tím, že se na mé cestě vždy vyskytne překážka, která můj postup k cíli pozastaví nebo zbrzdí. Na pozadí toho všeho stála moje vada řeči. Ale beru to jako výzvu či kopanec, jak se posunout dál. V životě jsem se musel poprat s lecčím. S posměchem spolužáků nebo třeba s neschopností mluvit a přednášet na veřejnosti. Kvůli tomu jsem vzdal i kariéru vysokoškolského pedagoga.

Jak efektivně bez poškození skla odstranit bezpečnostní, stínící folie a polepy z oken a výkladů v Praze

Uvědomil jsem si však, že nelze zahazovat vlastní sny a ideály kvůli tomu, že mě od nich odrazuje moje okolí a následně přesvědčení sebe sama, že na to nemám. Začal jsem se vadám řeči a následně zrakovým a sluchovým postižením věnovat více. Dnes provozuji poradnu, která takovým lidem dokáže pomoci. A dokonce jsem dokázal pomoci i sobě. A to do té míry, že přednáším na různých setkáních a odborných seminářích.

Zde jsem však chtěl také mluvit o jiných, výrazně lépe překonatelných, překážkách. Do mého poradenského centra jsem nedávno sháněl úklidové pracovníky na mytí oken. Poptával jsem se různě svých známých. Jenže pokud již měli nějakou zkušenost, nebyla rozhodně dobrá. A tak mi nezbylo nic jiného než se inspirovat, jaké firmy se prezentují na internetu. Začal jsem hledat podle recenzí. A pak mi svitla naděje.

Rozhodl jsem se pro úklidovou firmu Odstranění, stržení polepů Praha protože měla samé dobré reference. Lidi na diskusních fórech je opravdu vychvalovali. A i já jsem s nimi nadmíru spokojen. Domluva s nimi byla perfektní a rychlá, neměli prakticky žádný problém se podřídit mým požadavkům. S takovou firmou je opravdu radost spolupracovat, protože když vám někdo nabídne dobré služby a je ke všemu milý a spolehlivý, tak je dobré se jej potom držet, protože něco takového se už dnes špatně hledá.

Je skvělé, že se v Mytí oken zabývají i celou řadou dalších úklidových služeb. Určitě se na ně obrátím i kvůli čištění podlah, protože jejich službu strojové mytí podlah lidé taky velmi vychvalovali. Tuto firmu A SERVIS LIPKA mohu za sebe vřele doporučit. Okna jsou stále lesklá jako zrcadlo a já s nimi už nemusím prakticky nic dělat. Prach a další drobné nečistoty z venku smyje déšť a zevnitř se okna prakticky nešpiní, takže jsou dlouhou dobu naprosto v pořádku. Nechal jsem si totiž dát na okna impregnaci, takže se tak nešpiní. Osobně mě ta firma zaujala natolik, že jsem ji doporučil všem v okruhu mých přátel a známých. Doporučuji ji i vám.