Vlastním bowlingovou halu a nedávno jsem musel řešit velmi nepříjemnou situaci. Někdo ji totiž posprejoval. Byl to opravdu hnusný velký nápis, který se táhl prakticky přes jednu celou stěnu. A nemám tam nainstalovaný kamerový systém, takže ani nebylo jak zjistit, kdo má tady tu hrůzu na svědomí. Museli jsme se o to postarat sami. Úklidový personál tak nevěděl co s tím, na něco takového neměli prostředky. A tak jsme se rozhodli, že se obrátíme na nějakou úklidovou firmu.

Naše prozápadní směřování je vystaveno takovým fenoménům jako je grafiti v našich městech a nově Cancel culture

Ale neměl jsem se žádnou zkušenosti, takže bylo potřeba nějakou najít na internetu. Naštěstí tam dnes najdete opravdu všechno. A našel jsem tam jednu, která měla opravdu výborné reference. Jde o úklidovou firmu Odstraňování grafiti Brno, která nabízí širokou škálu úklidových služeb a jednou z nich je i odstraňování graffiti. A i tuto službu jako všechny ostatní lidi na internetu opravdu vychvalovali. Tak jsme usoudili, že to bude to pravé a zavoláme jim. Tak jsme je kontaktovali a domluvili se s nimi na termínu, kalkulaci a všech ostatních náležitostech.

A musím říct, že reagují opravdu rychle – hned druhý den jsme měli na mailu návrh zakázky. Byli jsme moc rádi, že mohli přijet brzo a ten nápis tam nemusel být třeba další měsíc. Graffiti díky bohu bez problému odstranili. Většinu dali dolů pomocí čisticích prostředků, a poslední tenkou vrstvu zamalovali barvou, takže graffiti neprosvítalo. Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem, což je účinnou ochranou proti dalším takovým skvostům. Vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky. Takže pokud se na něm graffiti objeví, jde to dolů bez problému. AGO navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura.

Firmu A SERVIS LIPKA musím opravdu vychválit, a to nejen za spolehlivou a dobře provedenou práci, ale také za její zaměstnance, kteří jsou velmi šikovní a hrozně moc ochotní. Jsou to fakt profesionálové, na které je prostě spolehnutí. Celkově jsme se vším hrozně moc spokojení – práce byla odvedená skvěle, zaměstnanci jsou moc milí a nemusíte čekat moc dlouho, než k vám přijedou, domluva je s nimi rychlá, takže všechna kritéria, která bych u kvalitní firmy očekávala, splňují. Proto je všem doporučuje, a to i v případě, že potřebujete i jinou úklidovou službu. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti. A my na ně nedáme dopustit.